- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Κρεμαστά
- Brand
- SunLight
- ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. DOBLE-5R

3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. DOBLE-5R
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-DOBLE-5R
334,80€
Ex Tax: 334,80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΚΡΕΜΑΣΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Πολύφωτο-κρεμαστό φωτιστικό, πεντάφωτη ροζέτα, κατασκευασμένο από χειροποίητα γυαλιά σε σε απόχρωση διάφανου, χρωμίου και χαλκού με μαύρα μεταλλικά στοιχεία.Διάμετρος ροζέτας: 60 εκ.Ύψος: 150 εκ. Λαμπτήρες: 5 τεμ.Τύπος Λαμπτήρα: G9 Watt: 5*Max 6w| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 3.80 kg |
| Διάμετρος | 60 cm |
| Κατηγορία | ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | G9 |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| Ύψος | 150 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ & ΑΣΗΜΙ & ΧΑΛΚΙΝΟ |
