
3-10 Days
ΣΠΟΤ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΚΩΔ. 5106P-04
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-5106P-04
- Weight: 1.50
18.60€
Ex Tax: 18.60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικό οροφής (τετράφωτη ράγα)
με βάση σε νίκελ ματ και γυαλί
σε γαλάζιο και κίτρινο χρώμα.
Ιδανικός συνδυασμός για επιτοίχια σποτ.Ύψος: 13,5 εκ.
Μήκος: 67,5 εκ.
Πλάτος: 10 εκ.Λαμπτήρες: 4 τεμ.
Τύπος Λαμπτήρων: G9
Watt: 40
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| Βάρος | 1,50kg |
| Ισχύς | 40watt |
| Κατηγορία | ΣΠΟΤ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Λαμπτήρας | G9 |
| Μήκος | 10cm |
| Πλάτος | 67.5cm |
| Ύψος | 13.5cm |
| Χρώμα | ΓΑΛΑΖΙΟ |
