

3-10 Days


ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. 2009
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-2009
- Weight: 4.00
243.04€
Ex Tax: 243.04€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής-πλαφονιέρα. Η βάση του είναι κατασκευασμένη από μέταλλο και ακρυλικό. Με τηλεχειριστήριο, dimmer, χρονοδιακόπτη και δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος ,μεταξύ των πλαισίων, από θερμό(3000k) μέχρι ψυχρό(6000k).Στον χώρο αποδίδει σαν 4000k. Ύψος: 7 εκ. Μήκος: 58εκ. x 50 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: LED 100WKELVIN: 3000K - 6000Κ.
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2860 lm |
| Βάρος | 3.00 kg |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 68 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 58 cm |
| Πλάτος | 50 cm |
| Ύψος | 6 cm |
| Χρώμα | ΛΕΥΚΟ |
