


3-10 Days



ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. 8268-400
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-8268-400
- Weight: 1.50
74.40€
Ex Tax: 74.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής-πλαφονιέρα Η βάση του είναι κατασκευασμένη από μέταλλο και ακρυλικό σε χρυσό ματ χρώμα. Έχει δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος 3000K / 4000Κ /6000K μέσω του διακόπτη. Ύψος: 10 εκ. Διάμετρος: 40εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: LED 48WKELVIN: 3000K / 4000Κ /6000K.
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 1845 lm |
| Βάρος | 1.10 kg |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT (3000 K/4000 K/5700 K) |
| Ισχύς | 48 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 7.5 cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΟ |
