
3-10 Days
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. C8605/1M-GD
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-C8605/1M-GD
- Weight: 2.70kg
195,92€
Ex Tax: 195,92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ LED
LED πλαφονιέρα μεταλλική σε φύλλο χρυσούΎψος: 12 εκ. Διάμετρος: 40 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: 18w (φ40)| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2160 lm |
| Βάρος | 2.10kg |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 18 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΜΟΝΟΦΩΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΦΥΛΛΟ ΧΡΥΣΟΥ |
| Ύψος | 12 cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΟ |
