
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. C88059/2-SLV
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-C88059/2-SLV
- Weight: 2.00
183.52€
Ex Tax: 183.52€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Φωτιστικό LED οροφής σε ασημί με τηλεχειριστήριο κατασκευασμένο από αλουμίνιο και ακρυλικό με dimmer, εναλλαγή θερμοκρασίας χρώματος 3000k-6000k και night mode.Ύψος: 16 εκ. Πλάτος: 61*40εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: 44w 3000k , 44w 6000k , 80w 4000k| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 11420 lm |
| Βάρος | 1.50 kg |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 88 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Πλάτος | 61 cm |
| Ύψος | 16 cm |
| Χρώμα | ΑΣΗΜΙ |
