
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΚΩΔ. C88059/3-BK
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-C88059/3-BK
- Weight: 3.10
285.20€
Ex Tax: 285.20€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Οροφής πολύφωτο κατασκευασμένο από αλουμίνιο και μέταλλο σε μαύρο ματ χρώμα και ακρυλικό . Με δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας φωτισμού(3000k-6000k) , dimmer , τηλεκοντρόλ και night mode.Ύψος: 22 εκ. Πλάτος: 77 εκ.Μήκος: 60 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: 76w 3000k , 76w 6000k , 150w 4000k| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 19580 lm |
| Βάρος | 2.50 kg |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 152 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 77 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Ύψος | 21 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
