

3-10 Days


ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. LUXOR-6+4
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-LUXOR-6+4
434,00€
Ex Tax: 434,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής LED χρώματος dark nickel με Κ9 κρύσταλλα.Ύψος: 13 εκ.Διάμετρος: 73 εκ.Τύπος Φωτισμού: LEDWatt: 55WLumen: 3500 LmΘερμοκρασία Χρώματος: 3000KDimmable: Ναι (Triac)| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 3500 lm |
| Βάρος | 2.50 kg |
| Είναι Dimmable ? | Ναι (Triac) |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 55 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Πλάτος | 73 cm |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ Κ9 |
| Ύψος | 13 cm |
| Χρώμα | Dark Nickel |
