
3-10 Days
ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ ΡΑΓΕΣ LED-ΚΩΔ. LW2216-5+2
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-LW2216-5+2
- Weight: 5.80
384.40€
Ex Tax: 384.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πολύφωτο-Κρεμαστό Φωτιστικό LED
Κρεμαστό φωτιστικό (ράγα) LED, με βάση απο χρώμιο και κρύσταλλα. Ύψος: 120εκ. Μήκος: 90εκ. Βάθος: 13εκ.Τύπος Φωτισμού: LED 5 τεμ. X 8 Watt 900lm 4000Κ 2 τεμ. X 3 Watt 370lm 4000Κ
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2900 lm |
| Βάρος | 4.30 kg |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 40 W + 6 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 90 cm |
| Πλάτος | 10 cm |
| Υλικό | ΣΙΔΗΡΟΣ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Ύψος | 120 cm |
| Χρώμα | ΧΡΩΜΙΟ |
