

3-10 Days


ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ LED-ΚΩΔ. LW2216-6+2
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-LW2216-6+2
- Weight: 6.00
434.00€
Ex Tax: 434.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πολύφωτο-Κρεμαστό Φωτιστικό LED Sun-Light
Κρεμαστό φωτιστικό LED, με βάση απο χρώμιο και κρύσταλλα. Ύψος: 120εκ. Μήκος: 46εκ. Βάθος: 30εκ.Τύπος Φωτισμού: LED 6 τεμ. X 8Watt 900lm 4000Κ 2 τεμ. 3Watt 370lm 4000K| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 3410 lm |
| Βάρος | 4.60 kg |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 48 W + 6 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Οροφής με ανάρτηση |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 46 cm |
| Πλάτος | 25 cm |
| Υλικό | ΣΙΔΗΡΟΣ & ΚΡΥΣΤΑΛΛΟ |
| Ύψος | 120 cm |
| Χρώμα | ΧΡΩΜΙΟ |
