

3-10 Days


ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ.REDO-600
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-REDO-600
167.40€
Ex Tax: 167.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής πλαφονιέρα σε μαύρο χρώμα με δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος (2700-4000Κ) και dimming μέσω τηλεκοντρόλ.Ύψος: 8 εκ.Διάμετρος: 60 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LedWatt: Max 42WLumen: 3400 lmΘερμοκρασία Χρώματος: CCT (2700-4000K)Dimmable: Ναι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 3400 lm |
| Βάρος | 3.20 kg |
| Διάμετρος | 60 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control (2700 K έως 4500 K) |
| Ισχύς | 42W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 8 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
