

3-10 Days


ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. ROBLE-400-W
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ROBLE-400-W
96.72€
Ex Tax: 96.72€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής πλαφονιέρα σε μέταλλο άσπρου χρώματος με εσωτερική απόχρωση ξύλου και δυνατότητα εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος μέσω remote control (3000k-6000k). Ύψος: 7.5 εκ. Διάμετρος: 38εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED MAX 24W/CCT Lumen:2500lmDimmable:| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2500 lm |
| Βάρος | 0.90 kg |
| Διάμετρος | 38 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 24 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 7.5 cm |
| Χρώμα | ΑΣΠΡΟ & ΞΥΛΟ |
