

3-10 Days


ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. SELENE-R-BK
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-SELENE-R-BK
452,60€
Ex Tax: 452,60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Φωτιστικό οροφής πλαφονιέρα από ηχοαπορροφητικό υλικό (PET Felt) που μειώνει τον θόρυβο στο χώρο σε μαύρο χρώμα.Ύψος: 10.5 εκ.Διάμετρος: 70 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: Samsung Led ChipWatt: 22WLumen: 1350lmΘερμοκρασία Χρώματος: 3000Κ, CRI>90
Dimmable: Όχι
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 1350 lm |
| Βάρος | 2.70 kg |
| Διάμετρος | 70 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 22W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | SAMSUNG LED |
| Υλικό | PET Felt |
| Ύψος | 10.5 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
