
-15 %
3-10 Days
ΟΡΟΦΗΣ TESS 32W
- Stock: 3-10 Days
- Model: HL-9824.01.06.9420
124.00€
105.40€
Ex Tax: 105.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
| HomeLight χαρακτηριστικά | |
| Color | ΛΕΥΚΟ |
| Lumen | 2000 |
| Step dim | Ναι |
| Temperature | 3000K |
| Watt | 32W |
| Διαστάσεις | 25 x 40 x 40 cm |
| Εγγύση καλής λειτουργίας | 2 έτη |
| Κατηγορία φωτιστικού | Φωτιστικά οροφής |
