

3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ LED-ΚΩΔ. UBAN-45C
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-UBAN-45C
314.96€
Ex Tax: 314.96€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΠΟΛΥΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Φωτιστικό οροφής κατασκευασμένο από αλουμίνιο και μέταλλο σε μαύρο χρώμα.Ύψος: 50 εκ.Μήκος: 105 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LED SMDWatt: 45WΘερμοκρασία Χρώματος: 3000ΚLumen: 2200 LmDimmable: Ναι (Triac)| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2200 lm |
| Βάρος | 2.60 kg |
| Είναι Dimmable ? | Ναι (Triac) |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 45 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Μήκος | 105 cm |
| Πλάτος | 33 cm |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 50 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ |
