

3-10 Days


ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. VINO-3C
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-VINO-3C
148,80€
Ex Tax: 148,80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
3φωτο φωτιστικό οροφής πλαφονιέρα σε χρώμα Sand Brown και opal γυαλιά.Ύψος: 28 εκ.Διάμετρος: 44 εκ.Τύπος Λαμπτήρα: LedWatt: 18WLumen: 2160 lmΘερμοκρασία Χρώματος: 3000KDimmable: Όχι| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2160lm |
| Βάρος | 2.40 kg |
| Διάμετρος | 44 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 18 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 6.5 cm |
| Χρώμα | SAND BROWN |
