- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- LED ΕΠΙΤ.Φ/Σ 60W ARTEMIS COSMOS ΑΚΡΥΛΙΚ 4000K 4300LM 230V Φ55ΧΗ9,5CM ARTEMIS


3-10 Days


LED ΕΠΙΤ.Φ/Σ 60W ARTEMIS COSMOS ΑΚΡΥΛΙΚ 4000K 4300LM 230V Φ55ΧΗ9,5CM ARTEMIS
- Stock: 3-10 Days
- Model: Z6040RC
60.00€
Ex Tax: 60.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
LED ΕΠΙΤ.Φ/Σ 60W ARTEMIS COSMOS ΑΚΡΥΛΙΚ 4000K 4300LM 230V Φ55ΧΗ9,5CM ARTEMIS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥85 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 60 W |
| Κατηγορία 1 | Προσφορές |
| Κατηγορία 2 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κατηγορία 3 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 7 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία 8 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 9 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | ARTEMIS |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Μέταλλο |
| Υλικό (κύριο) | PMMA |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 4300 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
