

3-10 Days


ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ LED-ΚΩΔ. PENDA-GD
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-PENDA-GD
- Weight: 2.50kg
297,60€
Ex Tax: 297,60€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΜΟΝΟΦΩΤΟ-ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Φωτιστικό οροφής κατασκευασμένο από αλουμίνιο και μέταλλο σε χρυσό ματ χρώμα και κάλυμμα σιλικόνης .Ύψος: 15εκ. Διάμετρος:60cm. Τύπος Λαμπτήρα: LED SMD Watt: 45w 4000k| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 7280 lm |
| Βάρος | 1.20 kg |
| Διάμετρος | 60 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
| Ισχύς | 45 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΠΟΛΥΦΩΤΑ-ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΜΟΝΟΦΩΤΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 15 cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΟ |
