


3-10 Days



ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΟΡΟΦΗΣ LED - ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ SEREN-400
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-SEREN-400
86,80€
Ex Tax: 86,80€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής πλαφονιέρα με ακρυλικό σε φιμέ χρώμα με δυνατότητα αυξομείωσης της έντασης και εναλλαγής θερμοκρασίας χρώματος μέσω Remote Control (3000k-6000k).
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 4600 lm |
| Βάρος | 0.86 kg |
| Διάμετρος | 40 cm |
| Είναι Dimmable ? | Ναι με Remote Control |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CCT με Remote Control |
| Ισχύς | 50 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 11 cm |
| Χρώμα | ΦΙΜΕ |
