- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- Brand
- SunLight
- ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. SHINY-R500

3-10 Days
ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ LED-ΠΛΑΦΟΝΙΕΡΑ-ΚΩΔ. SHINY-R500
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-SHINY-R500
- Weight: 3.70kg
322,40€
Ex Tax: 322,40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Πλαφονιέρα-Φωτιστικό Οροφής LED
Φωτιστικό οροφής μεταλλικό σε χρώμα μαύρο με αντιθαμβωτικό σχεδιασμό ώστε να μην ενοχλεί τα μάτια συνδυάζοντας ακτινικό και ανακλαστικό φωτισμό προσδίδοντας ζωντανό και ξεχωριστό φως στον χώρο.Ύψος: 6,15εκ. Διάμετρος: 50 εκ.Τύπος Φωτισμού: EPISTAR SMD3030+2835 DRIVER:TUV CERTIFICATE WATT : 42w 3000K CRI>90| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 2940 lm |
| Βάρος | 3.2 kg |
| Διάμετρος | 50 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3000 K |
| Ισχύς | 42 W |
| Κατηγορία | LED ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ|ΟΡΟΦΗΣ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Πλαφονιέρες Οροφής |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ |
| Ύψος | 6.2 cm |
| Χρώμα | ΜΑΥΡΟ & ΧΡΥΣΟ |
