- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΣΠΟΤ ΝM LED 3W 210Lm ΜΕ ΣΠΙΡΑΛ&ΔΙΑΚΟΠΤΗ 3000K 230V SWAN


3-10 Days


ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΣΠΟΤ ΝM LED 3W 210Lm ΜΕ ΣΠΙΡΑΛ&ΔΙΑΚΟΠΤΗ 3000K 230V SWAN
- Stock: 3-10 Days
- Model: SF126BLED330
22.77€
Ex Tax: 22.77€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΟΙΧΟ ΣΠΟΤ ΝM LED 3W 210Lm ΜΕ ΣΠΙΡΑΛ&ΔΙΑΚΟΠΤΗ 3000K 230V SWAN
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 50° - Μονή κατεύθυνση φωτός |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 3 W |
| Κατηγορία 1 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία 2 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 3 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | SWAN |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | HP |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 210 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
