- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ^ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 10W COB 80° 3000K 800LM ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 32X7XH10CM PLUTO


3-10 Days


^ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 10W COB 80° 3000K 800LM ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 32X7XH10CM PLUTO
- Stock: 3-10 Days
- Model: RA33LEDS32WH
50.83€
Ex Tax: 50.83€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 10W COB 80° 3000K 800LM ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 32X7XH10CM PLUTO
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 80° - Μονή κατεύθυνση φωτός |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 10 W |
| Κατηγορία 1 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία 2 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 3 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Spot |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 7 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία 8 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 9 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | PLUTO |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 800 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
