- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ^ ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED SMD 13W 4000K 980LM IP44 TINKI ΑΚΡΥΛ.+ΜΕΤ/ΚΟ 55Χ5,1Χ9CM TINKI


3-10 Days


^ ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED SMD 13W 4000K 980LM IP44 TINKI ΑΚΡΥΛ.+ΜΕΤ/ΚΟ 55Χ5,1Χ9CM TINKI
- Stock: 3-10 Days
- Model: TNK75180413W
50.92€
Ex Tax: 50.92€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^ ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED SMD 13W 4000K 980LM IP44 TINKI ΑΚΡΥΛ.+ΜΕΤ/ΚΟ 55Χ5,1Χ9CM TINKI
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP44 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=85 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 330° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 13 W |
| Κατηγορία 1 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία 2 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 3 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | TINKI |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Ακρυλικό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 980 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Χρώμα (κύριο) | Ασημί |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
