- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ LED ΠΑΝΕΛ ΟΡΟΦΗΣ 23W 4000K 2120Lm 288x288mm 230V AC Ra80


3-10 Days


ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ LED ΠΑΝΕΛ ΟΡΟΦΗΣ 23W 4000K 2120Lm 288x288mm 230V AC Ra80
- Stock: 3-10 Days
- Model: VEKO2340SNM
23.14€
Ex Tax: 23.14€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΝΙΚΕΛ ΜΑΤ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ LED ΠΑΝΕΛ ΟΡΟΦΗΣ 23W 4000K 2120Lm 288x288mm 230V AC Ra80
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Εγκατάσταση | Οροφής |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 23 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Downlights και Panels |
| Κατηγορία02 | Επαγγελματικός Φωτισμός |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Σχήμα | Τετράγωνο |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 2120 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Νίκελ Mατ |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
