
3-10 Days
ΝΤΟΥΙ ΡΟΖΕΤΑ ΜΑΥΡΗ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΚΡΙ-ΑΣΠΡΟ ΠΛΗΡΕΣ
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23153
10.08€
Ex Tax: 10.08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΝΤΟΥΙ ΡΟΖΕΤΑ ΜΑΥΡΗ ΜΕ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΚΡΙ-ΑΣΠΡΟ ΠΛΗΡΕΣ
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Διάμετρος | Φ10cm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -10°C - +45°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\50 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,190kg |
| Ντουί Λαμπτήρα | E27 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 15W led/ max 42W halogen |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | PVC Box with Sticker |
| Τύπος Σύνδεσης | Κλέμμα/ Terminal Block |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό, Πλαστικό & Χαλκός/ Metallic, Plastic & Copper |
| Ύψος | 100cm |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Βάση: Μαύρο, Καλώδιο: Λευκό - Γκρι/ Base: Black, Cable: White - Grey |
