- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 100W 8000LM 3000K ΛΕΥΚΟ ΜΕΤ/ΚΟ D100XH10CM OPTIMUS


3-10 Days


^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 100W 8000LM 3000K ΛΕΥΚΟ ΜΕΤ/ΚΟ D100XH10CM OPTIMUS
- Stock: 3-10 Days
- Model: V29LEDC100WH
276,00€
Ex Tax: 276,00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 100W 8000LM 3000K ΛΕΥΚΟ ΜΕΤ/ΚΟ D100XH10CM OPTIMUS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra>80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 100 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | OPTIMUS |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 8000 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
