- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 100W 9500LM CCT ΜΑΥΡΟ ΜΕΤ/ΚΟ D100XH10CM OPTIMUS


3-10 Days


ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 100W 9500LM CCT ΜΑΥΡΟ ΜΕΤ/ΚΟ D100XH10CM OPTIMUS
- Stock: 3-10 Days
- Model: HM29LEDC100BKCCT
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 100W 9500LM CCT ΜΑΥΡΟ ΜΕΤ/ΚΟ D100XH10CM OPTIMUS
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ισχύς | 100 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | OPTIMUS |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 9500 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο Ματ |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
