- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 36W CCT 3670LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D45XH14CM APOLLO


3-10 Days


ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 36W CCT 3670LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D45XH14CM APOLLO
- Stock: 3-10 Days
- Model: BR81LEDC45WHCCT
0.00€
Ex Tax: 0.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 36W CCT 3670LM ΛΕΥΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ D45XH14CM APOLLO
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Ενεργειακή Κλάση | D |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000-4000-6000K |
| Ισχύς | 36 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | PMMA |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3670 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό Ματ |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό- Ουδέτερο- Ψυχρό Λευκό |
