- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 36W COB ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 3000K 3240LM D65ΧΗ6,5CM MAGNETO


3-10 Days


^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 36W COB ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 3000K 3240LM D65ΧΗ6,5CM MAGNETO
- Stock: 3-10 Days
- Model: JNAC36LED65WH
125.00€
Ex Tax: 125.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 36W COB ΛΕΥΚΟ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ 3000K 3240LM D65ΧΗ6,5CM MAGNETO
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 36 W |
| Κατηγορία 1 | Προσφορές |
| Κατηγορία 2 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | MAGNETO |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3240 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
