- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Ceiling light
- ^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 52W DIM 3000K 3600LM SOLO ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ IP20 100X14X6CM



3-10 Days



^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 52W DIM 3000K 3600LM SOLO ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ IP20 100X14X6CM
- Stock: 3-10 Days
- Model: BR20LEDC100WHD
138,86€
Ex Tax: 138,86€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
^ΟΡΟΦΗΣ Φ/Σ LED 52W DIM 3000K 3600LM SOLO ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ IP20 100X14X6CM
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Ναι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Τριπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Ενεργειακή Κλάση | E |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 52 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Οροφής |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | SOLO |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Σιλικόνη |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 3600 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
