
3-10 Days
ΡΟΖΕΤΑ ΟΡΟΦΗΣ ΑΝΤΙΚΕ ΑΣΗΜΙ Φ100
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-23074
3.15€
Ex Tax: 3.15€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΡΟΖΕΤΑ ΟΡΟΦΗΣ ΑΝΤΙΚΕ ΑΣΗΜΙ Φ100
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ100mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -25°C - +60°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\20\100 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,130kg |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | Blister |
| Υλικό Προϊόντος | Μεταλλικό/ Metallic |
| Ύψος | 25mm |
| Χρώμα Προϊόντος | Αντικέ Ασημί/ Antique Silver |
