
3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΕΝΟ SLIM ΓΙΑ LED TUBE 1Χ1.20m
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-56551
2.59€
Ex Tax: 2.59€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΕΝΟ SLIM ΓΙΑ LED TUBE 1Χ1.20m
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\25 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,240kg |
| Μήκος | 1200mm |
| Ντουί Λαμπτήρα | G13 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 18W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 32mm |
| Συσκευασία | Nylon Bag with Sticker |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 80-270V |
| Τύπος Led | T8 |
| Τύπος Λαμπτήρα | Led Tube |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/ Wire |
| Υλικό Προϊόντος | Σίδηρος/ Iron |
| Ύψος | 16mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3 - 5mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
