
3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΕΝΟ ΟΒΑΛ ΓΙΑ LED TUBE 2Χ120cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-56021
13.41€
Ex Tax: 13.41€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΕΝΟ ΟΒΑΛ ΓΙΑ LED TUBE 2Χ120cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Γείωση Αντικειμένου | Ναι/ Yes |
| Γωνία Δέσμης | 120o |
| Διατομή Καλωδίου | 2x1mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +50°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1/10 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 0,907kg |
| Μήκος | 1200mm |
| Ντουί Λαμπτήρα | G13 |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 2x18W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 125mm |
| Συσκευασία | Color Box |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 80-270V |
| Τύπος Led | T8 |
| Τύπος Λαμπτήρα | T8 |
| Τύπος Σύνδεσης | Καλώδιο/ Wire |
| Υλικό Προϊόντος | Σίδηρος & Πλαστικό/Iron & Plastic |
| Ύψος | 42mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 3 - 5mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 2 Χρόνια/ 2 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
