
3-10 Days
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SMD 75W 5000Κ 40Χ40cm
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-56321
173.40€
Ex Tax: 173.40€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ ΧΩΝΕΥΤΟ LED SMD 75W 5000Κ 40Χ40cm
| Χαρακτηριστικά | |
| Lumen/ Chip | 150lm/Chip |
| Lumen/ Watt | 130lm/Watt |
| Watt/ Chip | 0,64W/Chip |
| Απόδοση σε Lumen (lm) | 9500lm |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP65 |
| Γωνία Δέσμης | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (h) | 50000h |
| Διάσταση Εγκοπής | 360x360mm |
| Ενεργειακή Κλάση | A++ |
| Ένταση Ρεύματος (Α) | 1,44A |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -30°C - +50°C |
| Θερμοκρασία Χρώματος (K) | 5000K |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1 |
| Κύκλοι Μεταγωγής (ON/ OFF) | 25000 |
| Μάρκα Chip | LumiLEDs |
| Μάρκα Τροφοδοτικού | Sosen |
| Μέγεθος Chip | 3030 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 2,450kg |
| Μήκος | 400mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | 75W |
| Περιλαμβάνεται Τροφοδοτικό | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 400mm |
| Σύνολο Chip | 104pcs |
| Συντελεστής Άεργου Ισχύος (PF) | >0,92 |
| Συντελεστής Κρούσης (IK) | IK07 |
| Συχνότητα Λειτουργίας (Hz) | 50/60Hz |
| Τάση Τροφοδοσίας (V) | 100-240V |
| Τύπος Led | SMD3030 |
| Υλικό Προϊόντος | SPCC & PC |
| Ύψος | 76mm |
| Ύψος Τοποθέτησης | 6 - 12mtr |
| Χρόνια Εγγύησης | 5 Χρόνια/ 5 Years |
| Χρόνος Έναυσης (sec) | 1 sec |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
| Χρωματική Απόδοση CRI (Ra) | >80 |
| Χωρίς "φλικάρισμα" | Ναι/ Yes |
