- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- Eurolamp
- ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ UP-DOWN ΔΙΑΤΡΗΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΛΗ ΓΥΨΙΝΗ 2xE14 MAX 6W LED Φ110x305

3-10 Days
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ UP-DOWN ΔΙΑΤΡΗΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΛΗ ΓΥΨΙΝΗ 2xE14 MAX 6W LED Φ110x305
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-53312
32,16€
Ex Tax: 32,16€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ UP-DOWN ΔΙΑΤΡΗΤΗ ΣΤΡΟΓΓΥΛΛΗ ΓΥΨΙΝΗ 2xE14 MAX 6W LED Φ110x305
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Διάμετρος | Φ110mm |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,150kg |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 2x6W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Γύψος/ Plaster |
| Ύψος | 305mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
