- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- Eurolamp
- ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ LARGE ΓΥΨΙΝΗ G9 2x6W 300x95x140

3-10 Days
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ LARGE ΓΥΨΙΝΗ G9 2x6W 300x95x140
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-53303
32.04€
Ex Tax: 32.04€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ LARGE ΓΥΨΙΝΗ G9 2x6W 300x95x140
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\6 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,330kg |
| Μήκος | 300mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 2x6W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 140mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Γύψος/ Plaster |
| Ύψος | 95mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
