- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- Eurolamp
- ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ ΓΥΨΙΝΗ 1xE14 310x150x110

ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ ΓΥΨΙΝΗ 1xE14 310x150x110
- Stock: In Stock
- Model: 147-53307
25.77€
Ex Tax: 25.77€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ ΓΥΨΙΝΗ 1xE14 310x150x110
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\9 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,390kg |
| Μήκος | 310mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 6W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 150mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Γύψος/ Plaster |
| Ύψος | 110mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
