- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- ACA Lighting
- NETTO ΕΠΙΤ Φ/Σ LED 5W 3000Κ ΑΝΤΙΚ ΟΡΕΙΧ MDF+ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚ Φ25Χ12,5

3-10 Days
NETTO ΕΠΙΤ Φ/Σ LED 5W 3000Κ ΑΝΤΙΚ ΟΡΕΙΧ MDF+ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚ Φ25Χ12,5
- Stock: 3-10 Days
- Model: ZM165LEDWG
20.00€
Ex Tax: 20.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NETTO ΕΠΙΤ Φ/Σ LED 5W 3000Κ ΑΝΤΙΚ ΟΡΕΙΧ MDF+ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΣΤΙΚ Φ25Χ12,5
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | 120° |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Κατηγορία 1 | Προσφορές |
| Κατηγορία 2 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 7 | Προσφορές |
| Κατηγορία 8 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Οικογένεια | POTTER |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (δευτερεύον) | Πλαστικό |
| Υλικό (κύριο) | MDF |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 400 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Λευκό |
| Χρώμα (κύριο) | Ορειχάλκινο |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
