- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- SunLight
- BRUNA - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Σκούρο Πράσινο Χρώμα


3-10 Days


BRUNA - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Σκούρο Πράσινο Χρώμα
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-BRUNA-30
83.08€
Ex Tax: 83.08€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα
Φωτιστικό τοίχου κατασκευασμένο από σκούρα πράσινη πέτρα με ενσωματωμένο LED σε θερμό χρώμα (3000 Κ).
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 1500 lm |
| Βάθος | 6 cm |
| Βάρος | 0.61 kg |
| Διάμετρος | 30 cm |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Ισχύς | 12 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια |
| Λαμπτήρας | LED |
| Υλικό | ΠΕΤΡΑ |
| Χρώμα | ΣΚΟΥΡΟ ΠΡΑΣΙΝΟ |
