- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- Brand
- SunLight
- DAISY - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Χρώμα Terracotta


3-10 Days


DAISY - Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα σε Χρώμα Terracotta
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-DAISY-6W-RD
76.88€
Ex Tax: 76.88€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
Επιτοίχιο Φωτιστικό - Απλίκα
Φωτιστικό τοίχου κατασκευασμένο μέταλλο σε χρώμα terracotta με opal γυαλί με ενσωματωμένο LED σε θερμό χρώμα (3300 Κ).
| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Lumen | 380 lm |
| Βάθος | 16 cm |
| Βάρος | 2.40kg |
| Είναι Dimmable ? | Όχι |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 3300 K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτοίχια |
| Λαμπτήρας | LED |
| Ύψος | 30 cm |
| Χρώμα | ΤΕΡΡΑΚΟΤΑ |
