- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- NETTO ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 3000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΛΕΥΚΟ+ΧΡΥΣΟ 25X11X5,3CM

3-10 Days
NETTO ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 3000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΛΕΥΚΟ+ΧΡΥΣΟ 25X11X5,3CM
- Stock: 3-10 Days
- Model: ZD808712LEDWG
25.00€
Ex Tax: 25.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
NETTO ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 3000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΛΕΥΚΟ+ΧΡΥΣΟ 25X11X5,3CM
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 12 W |
| Κατηγορία 1 | Προσφορές |
| Κατηγορία 2 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κατηγορία 4 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία 5 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 6 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 7 | Προσφορές |
| Κατηγορία 8 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Οικογένεια | DUAL |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 1080 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Χρυσό |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
