- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ MEDIUM ΓΥΨΙΝΗ G9 1x6W 150x120x100

3-10 Days
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ MEDIUM ΓΥΨΙΝΗ G9 1x6W 150x120x100
- Stock: 3-10 Days
- Model: 147-53300
23,28€
Ex Tax: 23,28€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΑΠΛΙΚΑ ΤΟΙΧΟΥ ΟΒΑΛ MEDIUM ΓΥΨΙΝΗ G9 1x6W 150x120x100
| Χαρακτηριστικά | |
| Βαθμός Στεγανότητας (IP) | IP20 |
| Ένδειξη CE | Ναι/ Yes |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας °C | -20°C - +70°C |
| Κιβωτοποίηση (τεμ) | 1\12 |
| Μεικτό Βάρος Προϊόντος (Kg) | 1,230kg |
| Μήκος | 150mm |
| Ονομαστική Ισχύς (W) | max 6W led |
| Πιστοποιητικά | Ναι/ Yes |
| Πλάτος | 120mm |
| Συσκευασία | White Box with Sticker |
| Υλικό Προϊόντος | Γύψος/ Plaster |
| Ύψος | 100mm |
| Χρόνια Εγγύησης | 3 Χρόνια/ 3 Years |
| Χρώμα Προϊόντος | Λευκό/ White |
