- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 3200K 980LM HERMES ΜΑΥΡΟ ΜΕΤ/ΚΟ 28Χ11Χ8CM ΔΕΞΙΑ


3-10 Days


ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 3200K 980LM HERMES ΜΑΥΡΟ ΜΕΤ/ΚΟ 28Χ11Χ8CM ΔΕΞΙΑ
- Stock: 3-10 Days
- Model: SF2110LEDBKR
64,14€
Ex Tax: 64,14€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 12W 3200K 980LM HERMES ΜΑΥΡΟ ΜΕΤ/ΚΟ 28Χ11Χ8CM ΔΕΞΙΑ
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra≥80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3200K |
| Ισχύς | 12 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | HERMES |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 980 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
