- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 3W 4000K ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ INYOKA


3-10 Days


ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 3W 4000K ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ INYOKA
- Stock: 3-10 Days
- Model: 151BMW
29,79€
Ex Tax: 29,79€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 3W 4000K ΧΩΝΕΥΤΟ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΛΕΥΚΟ INYOKA
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=80 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Ενεργειακή Κλάση | G |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 3 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | INYOKA |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | HP |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Μέταλλο |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 210 lm |
| Χρώμα (δευτερεύον) | Ασημί |
| Χρώμα (κύριο) | Λευκό |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
