- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Τοίχου - Επίτοιχα
- ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 6W 3000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΜΑΥΡΟ 20Χ16Χ7CM ELEGANT


3-10 Days


ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 6W 3000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΜΑΥΡΟ 20Χ16Χ7CM ELEGANT
- Stock: 3-10 Days
- Model: ZD81166LEDBK
55.78€
Ex Tax: 55.78€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΟΙΧΟ Φ/Σ LED 6W 3000K ΑΛΟΥΜΙΝΙΟ ΜΑΥΡΟ 20Χ16Χ7CM ELEGANT
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=90 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Διπλή Κατεύθυνση Φωτός |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ενεργειακή Κλάση | F |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση Ι |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 3000K |
| Ισχύς | 6 W |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Επίτοιχα |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | ELEGANT |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | COB |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Αλουμίνιο |
| Υλικό Καλωδίου | - |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 540 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Καλωδίου | - |
| Χρώμα Φωτός | Θερμό Λευκό |
