- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Γραφείου - Πορτατίφ
- ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΛΑΜΠΑ - ΚΩΔ. 14T11-X411U


3-10 Days


ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΛΑΜΠΑ - ΚΩΔ. 14T11-X411U
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-14T11-X411U
- Weight: 2.80kg
181,04€
Ex Tax: 181,04€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΛΑΜΠΑ
Eπιτραπέζιο φωτιστικό (μονόφωτο πορτατίφ) με κεραμική βάση και αμπαζούρ κατασκευασμένο από ύφασμα υψηλής ποιότητας.Ύψος: 76 εκ. Διάμετρος: 40 εκ.Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρα: Ε27 Watt: 60| SunLight χαρακτηριστικά | |
| Βάρος | 2,80kg |
| Διάμετρος | 40cm |
| Ισχύς | 1*60watt |
| Κατηγορία | ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ (ΠΟΡΤΑΤΙΦ) |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτραπέζια |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Ύψος | 76cm |
| Χρώμα | ΓΚΡΙ |
