- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Γραφείου - Πορτατίφ
- ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ-ΚΩΔ. ALISA-T-GR


3-10 Days


ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ-ΚΩΔ. ALISA-T-GR
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-ALISA-T-GR
- Weight: 1.72kg
60,76€
Ex Tax: 60,76€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ
Επιτραπέζιο φωτιστικό πορτατίφ απο paper rope σε χρώμα ελαφρύ πράσινο της ελιάς.Διάμετρος: 27εκ.Ύψος: 24εκ. Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρων: Ε27 Watt: Max 40w| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 1.20 kg |
| Διάμετρος | 27 cm |
| Κατηγορία | ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ (ΠΟΡΤΑΤΙΦ) |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτραπέζια |
| Λαμπτήρας | E27 |
| Υλικό | PAPER ROPE |
| Ύψος | 24 cm |
| Χρώμα | ΑΝΟΙΧΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ |
