- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Γραφείου - Πορτατίφ
- ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ-ΚΩΔ. BORRO-1T-GD

3-10 Days
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ-ΚΩΔ. BORRO-1T-GD
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-BORRO-1T-GD
- Weight: 2.00
54.56€
Ex Tax: 54.56€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ-ΠΟΡΤΑΤΙΦ
Επιτραπέζιο φωτιστικό πορτατίφ με χειροποίητο γυαλί μελί και βάση σε χρώμα χρυσό ματ.Διάμετρος Γυαλιού: 12εκ.Ύψος: 23εκ. Λαμπτήρες: 1 τεμ. Τύπος Λαμπτήρων: G9 Watt: 25W Max| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 1.00 kg |
| Διάμετρος | 20 cm |
| Κατηγορία | ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΦΩΤΙΣΤΙΚΑ (ΠΟΡΤΑΤΙΦ) |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτραπέζια |
| Λαμπτήρας | G9 |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| Ύψος | 23 cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΟ ΜΑΤ & ΜΕΛΙ |
