

3-10 Days


ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΔΙΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ-ΚΩΔ. WAVE-2T-GD
- Stock: 3-10 Days
- Model: SL-WAVE-2T-GD
106.64€
Ex Tax: 106.64€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΟ ΔΙΦΩΤΟ ΦΩΤΙΣΤΙΚΟ
Επιτραπέζιο δίφωτο φωτιστικό, κατασκευασμένο από χειροποίητο γυαλί cognac και μεταλλικό σκελετό σε χρυσό χρώμα.| SunLight χαρακτηριστικά | |
| IP | IP 20 |
| Βάρος | 1.20 kg |
| Διάμετρος | 22 cm |
| Κατηγοριοποίηση | ΦΩΤΙΣΜΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ>Επιτραπέζια |
| Λαμπτήρας | G9 |
| Υλικό | ΓΥΑΛΙ & ΣΙΔΗΡΟΣ |
| Ύψος | 60 cm |
| Χρώμα | ΧΡΥΣΟ & ΜΕΛΙ |
