- Indoor Lighting
- LIGHTING
- Φωτιστικά Γραφείου - Πορτατίφ
- Brand
- ACA Lighting
- ΥΠΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ LED Φ/Σ ΓΡΑΦΕΙΟΥ 5W 4000Κ ΜΟΛΥΒΟΘΗΚΗ ΜΑΥΡΟ 230V Φ11ΧΗ49CM HULLEN


3-10 Days


ΥΠΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ LED Φ/Σ ΓΡΑΦΕΙΟΥ 5W 4000Κ ΜΟΛΥΒΟΘΗΚΗ ΜΑΥΡΟ 230V Φ11ΧΗ49CM HULLEN
- Stock: 3-10 Days
- Model: 16035LEDBK
13.00€
Ex Tax: 13.00€
Free Shipping
For order above 80€
Transactions
Secure banking environment
ΥΠΟ ΚΑΤΑΡΓΗΣΗ LED Φ/Σ ΓΡΑΦΕΙΟΥ 5W 4000Κ ΜΟΛΥΒΟΘΗΚΗ ΜΑΥΡΟ 230V Φ11ΧΗ49CM HULLEN
| ACA στοιχεία προιόντων | |
| Dimmable | Όχι |
| IP- Δείκτης Προστασίας από Υγρά και Σκόνη | IP20 |
| Δείκτης Χρωματικής Απόδοσης (CRI) | Ra=75 |
| Δέσμη Φωτισμού/ Κατεύθυνση | Μονή Κατεύθυνση Φωτός |
| Διάρκεια Ζωής (Hours) | 30000hrs |
| Ειδική Λειτουργία | Με διακόπτη On - Off |
| Ηλεκτρική Προστασία | Κλάση ΙΙ |
| Θερμοκρασία Χρώματος (Kelvin) | 4000K |
| Ισχύς | 5 W |
| Κατηγορία 1 | Φωτιστικά Γραφείου |
| Κατηγορία 2 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία 3 | Φωτισμός |
| Κατηγορία 4 | Προσφορές |
| Κατηγορία 5 | ΠΡΟΪΟΝΤΑ |
| Κατηγορία01 | Φωτιστικά Γραφείου |
| Κατηγορία02 | Φωτισμός Εσωτερικού Χώρου |
| Κατηγορία03 | Φωτισμός |
| Οικογένεια | HULLEN |
| Τάση (Volt) | 230V AC |
| Τύπος LED chip | SMD |
| Τύπος Φωτιστικού | LED |
| Υλικό (κύριο) | Πλαστικό |
| Υλικό Καλωδίου | PVC |
| Φωτεινή Ροή (Lumen) | 320 lm |
| Χρώμα (κύριο) | Μαύρο |
| Χρώμα Καλωδίου | Μαύρο |
| Χρώμα Φωτός | Ουδέτερο Λευκό |
